O NAS

Nasza historia

 

Cześć! Jesteśmy Fanni i Bálint Vadász, założyciele marki activé.

🗓Zacznijmy od początku! Oboje pracowaliśmy w międzynarodowych firmach w wieku 20 lat i w tamtym czasie mieliśmy czas tylko na pracę. Jakość jedzenia była ciągłym problemem, niezależnie od tego, czy było to śniadanie, lunch czy przekąska. Spotkanie za spotkaniem, pośpiech za pośpiechem, stres był na porządku dziennym.

Może znasz to uczucie?! W menu było zazwyczaj śmieciowe jedzenie, w najlepszym wypadku fast food. Rezultat?! Problemy trawienne, problemy skórne, zmęczenie, nawracające choroby.

💡 Chcieliśmy to zmienić, więc zaczęliśmy szukać produktów, które są gotowe do spożycia w dowolnym miejscu i czasie, szybkie i łatwe w przygotowaniu, zawierają tylko naturalne składniki, są zdrowe i przede wszystkim pyszne.

Nie mogliśmy go znaleźć... Chyba Cię nie zaskoczyliśmy, bo wtedy byś o nas nie czytał 🙄.

👩🏻‍🍳👨🏻‍🍳 Pod koniec 2016 roku zdaliśmy sobie sprawę, że musimy zrobić to sami. Potem nastąpiły prawie dwa lata rozwoju produktu, wszystko podczas pracy, bez "pomocy z zewnątrz".

Było to bardzo trudne, musieliśmy pokonać wiele przeszkód, ale w październiku 2018 roku narodził się czekoladowy FiberShake.

To jest to, o czym marzyliśmy, nie poszliśmy na kompromis.

 

W 2021 roku nasza ciężka praca i wytrwałość doprowadziły do przełomu, zdobywając nagrodę World's Best Healthy Drink Award podczas World Food Innovation Awards w Londynie. W 2022 roku marka otrzymała kolejne międzynarodowe wyróżnienie w Brukseli, zdobywając nagrodę International Taste Institute Superior Taste Award. Jesteśmy szczególnie dumni, że wyróżnienie to pochodzi od profesjonalnego stowarzyszenia 200 niezależnych, światowej klasy szefów kuchni i sommelierów, których doskonałość zawodowa została uznana przez znane instytucje, takie jak Le Guide Michelin i Gault & Millau Michelin.

 

 

Nasza misja

 

Podczas procesu opracowywania skupiliśmy się na florze jelitowej i jej wpływie na ogólny stan zdrowia. Rozmawialiśmy również z lekarzami i dietetykami oraz czytaliśmy badania i statystyki dotyczące nawyków żywieniowych ludzi Zachodu. Byliśmy zszokowani widząc, jak wiele osób cierpi na problemy trawienne, cukrzycę typu 2 i inne choroby cywilizacyjne, które są silnie związane z odżywianiem. Dieta człowieka Zachodu charakteryzuje się tym, że jest niezbilansowana. Zawiera mało wartościowego błonnika, za dużo rafinowanych węglowodanów, cukru, tłuszczu, konserwantów i soli.

 

 

Kiedy tworzyliśmy activé, naszym celem było stworzenie zdrowych produktów, które są pyszne, pomocne w codziennym życiu i są przyjemnością w użyciu.

Naszym pierwszym produktem jest FiberShake i mamy nadzieję, że uważasz, że zrobiliśmy to samo.

 

 

Śledź nas na Instagramie!

Śledź nas na Instagramie, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych wiadomości.

 

Koszyk

Zamknij