Zwroty produktów, refundacje

Prawa i obowiązki klienta. Korzystanie z prawa do odstąpienia od umowy

Zgodnie z dekretem rządowym 45/2014 (II.26.) w sprawie umów zawieranych na odległość, Klient może odstąpić od umowy i zwrócić zamówiony towar w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zamówionego towaru bez podania przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów "wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta odebrała towar".

W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy konsument nie ponosi żadnych kosztów poza kosztami zwrotu towaru. Usługodawca zwróci Klientowi cenę zakupu niezwłocznie po otrzymaniu towaru, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia zwrotu towaru.

Klient musi skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy zgodnie z instrukcjami i bez nadużywania tego prawa. W przypadku odstąpienia od umowy, które stanowi nadużycie, Dostawca jest zwolniony z obowiązku odbioru towaru i zwrotu ceny zakupu.

Usługodawca jest zobowiązany do zwrotu klientowi pełnej ceny zakupu tylko wtedy, gdy produkt zostanie zwrócony nieuszkodzony, nieużywany i w nienaruszonym opakowaniu. Koszty wynikające z uszkodzenia opakowania ponosi kupujący. Dostawca nie ponosi odpowiedzialności za towary utracone podczas zwrotu. Brak towaru nie nakłada na Sprzedawcę żadnych zobowiązań.

W przypadku skorzystania z prawa do wymiany, koszt zwrotu produktu i dostarczenia produktu zastępczego ponosi Kupujący.

Procedura odstąpienia od umowy:


W przypadku chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, należy przesłać nam jednoznaczne oświadczenie o zamiarze odstąpienia od umowy drogą elektroniczną na następujący adres e-mail: 
witam@activefibershake.com

Użytkownik skorzysta z prawa do odstąpienia od umowy w terminie, jeśli wyśle oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu wskazanego powyżej.


W ciągu 14 dni zwrócimy całą zapłaconą przez Ciebie kwotę, w tym koszty transportu.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania produktu z powrotem lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania.

Śledź nas na Instagramie!

Śledź nas na Instagramie, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych wiadomości.

 

Koszyk

Zamknij