O NAS

Nasza historia

Cześć! Jesteśmy Fanni i Bálint Vadász, założycielami marki activé.

🗓 Zacznijmy od początku! Oboje pracowaliśmy w międzynarodowych firmach w połowie lat dwudziestych, kiedy wszystko, na co mieliśmy czas, to praca. Jakość jedzenia była stałym problemem, niezależnie od tego, czy było to śniadanie, lunch czy przekąska. Spotkanie za spotkaniem, pośpiech za pośpiechem, stres był na porządku dziennym.

Może go znasz?! Menu było zazwyczaj śmieciowe, w najlepszym wypadku fast food. Rezultat?! Problemy z trawieniem, problemy ze skórą, zmęczenie, nawracające choroby.ismerős?! 

💡Chcieliśmy coś zmienić, więc zaczęliśmy szukać produktów, które można było spożywać w dowolnym miejscu i czasie, były szybkie i łatwe w przygotowaniu, zawierały tylko naturalne składniki, były zdrowe i przede wszystkim pyszne.

Nie mogliśmy go znaleźć... Chyba nie zaskoczyliśmy, bo wtedy nie czytalibyście o nas.🙄

👩🏻‍🍳👨🏻‍🍳 Pod koniec 2016 roku zdaliśmy sobie sprawę, że musimy zrobić to sami. Za tym poszły prawie dwa lata rozwoju produktu, a wszystko to jeszcze w trakcie pracy, bez "pomocy z zewnątrz".

Było to bardzo trudne, musieliśmy pokonać wiele przeszkód, ale w październiku 2018 roku narodził się czekoladowy FiberShake.

Jest taki, jaki sobie wymarzyliśmy, nie poszliśmy na kompromis.

A w 2021 roku nasza ciężka praca i wytrwałość doprowadziły do przełomu, zdobywając nagrodę World's Best Healthy Drink Award podczas World Food Innovation Awards w Londynie.W 2022 roku marka otrzymała kolejne międzynarodowe wyróżnienie w Brukseli, zdobywając nagrodę International Taste Institute Superior Taste Award. Jesteśmy szczególnie dumni, że wyróżnienie pochodzi od profesjonalnego ciała 200 niezależnych, światowej klasy szefów kuchni i sommelierów, których profesjonalna doskonałość została uznana przez znane instytucje, takie jak Le Guide Michelin i Gault & Millau Michelin.

Nasza misja

Podczas procesu rozwoju skupiliśmy się na florze jelitowej i jej wpływie na ogólny stan zdrowia. Rozmawialiśmy również z lekarzami i dietetykami, a także czytaliśmy badania i statystyki dotyczące nawyków żywieniowych ludzi Zachodu. Byliśmy zszokowani widząc, jak wiele osób cierpi na problemy trawienne, cukrzycę typu 2 i inne choroby cywilizacyjne, które są silnie związane z odżywianiem. Dieta człowieka Zachodu charakteryzuje się tym, że jest niezbilansowana. Zawiera mało wartościowego błonnika, zbyt dużo rafinowanych węglowodanów, cukru, tłuszczu, konserwantów i soli.

W activé dążymy do opracowania produktów, które skupiają się na florze jelitowej i zdrowiu układu pokarmowego. Stanowią one doskonałą i kompletną alternatywę dla szybkiego, ale zdrowego posiłku o każdej porze dnia. Powinny być smaczne, abyś mógł je zabrać ze sobą gdziekolwiek jesteś i szybkie w przygotowaniu. Powinny być przyjazne dla flory jelitowej i wykonane w 100% z naturalnych składników.

Nasze zdrowie zaczyna się w naszych jelitach.

Śledź nas na Instagramie!

Dołącz do nas na Instagramie, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych wiadomości. Mamy już ponad 13 tysięcy followersów.

 

Koszyk

Zamknij