Składnikowe dietetyczne lody czekoladowe FiberShake z porzeczkami

Składnikowe dietetyczne lody czekoladowe FiberShake z porzeczkami - activefibershake

Latem lody mogą przybierać dowolne kształty i ilości.😋 Na szczęście dzięki FiberShake możesz teraz przygotować znacznie zdrowszą, ale nie mniej przyjemną wersję klasyka w dowolnym momencie z zaledwie 3 składników.

Csokis FiberShake fagyi ribizlivel

Połączyliśmy FiberShake z wyjątkowo zdrowym, sezonowym owocem. Piękna czerwona porzeczka jest nie tylko bombą witaminową, ale jej cierpki, wyrazisty smak doskonale komponuje się z łagodną słodyczą czekolady.

 

Składniki na 4 małe lub 2 duże lody:

- 70 g porzeczek

- 1 filiżanka czekoladowego FiberShake

- 100-120 ml wody/mleka/mleka roślinnego

Przygotowanie:

1. Przygotować koktajl FiberShake z wodą, mlekiem lub mlekiem roślinnym przy użyciu shakera.

2. Wybrać porzeczki i rozgnieść je widelcem.

3. Napełnić foremki do lodów do ¾ wysokości przygotowanym FiberShake, a następnie wsypać pokruszone porzeczki. Jeśli chcesz, możesz wcześniej dodać do FiberShake kilka całych porzeczek.

4. włóż do zamrażarki, aż będzie wystarczająco zimny, aby go zjeść 😊

 

Csokis FiberShake fagyi ribizlivel

Dlaczego porzeczkowo-czekoladowe lody FiberShake to dobry wybór?

Porzeczki: te czerwone owoce jagodowe są doskonałym źródłem błonnika. Jego cierpki smak wynika głównie z faktu, że ma bardzo niską zawartość fruktozy, co czyni go naprawdę dobrym wyborem dla diety.  Oprócz wysokiej zawartości witaminy C, jest bogaty w witaminy B1, B2, B6 i E, a także minerały i pierwiastki śladowe. Jego właściwości przeciwzapalne wynikają z obfitości zawartych w nim przeciwutleniaczy, co jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do zapobiegania nowotworom. Jest to również bardzo popularny owoc ze względu na swoje właściwości tonizujące skórę i oczyszczające jelita.

FiberShake: wysoka zawartość błonnika w łupinach nasion babki lancetowatej w FiberShake pomaga utrzymać stabilny poziom cukru we krwi, poprawia trawienie i zapewnia przyjemne uczucie sytości przez długi czas. Dzięki zawartości białka lody są nie tylko bogate w błonnik, ale także w białko, które jest słodzone naturalnymi substancjami słodzącymi.

Więcej informacji na temat korzyści płynących ze stosowania FiberShake można znaleźć w tym artykule.

Jeśli masz ulubiony przepis na FiberShake, którym chciałbyś się z nami podzielić, wyślij go na adres witam@activefibershake.com. Czekamy na wiadomość od Ciebie!💜

Więcej artykułów na temat #chocolate FiberShake

Śledź nas na Instagramie!

Dołącz do nas na Instagramie, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych wiadomości. Mamy już ponad 13 tysięcy followersów.

 

Koszyk

Zamknij