Zdobyliśmy gwiazdkę Michelin za jedzenie

Zdobyliśmy gwiazdkę Michelin za jedzenie - activefibershake

FiberShake to nie tylko najlepszy zdrowy napój na świecie, ale od początku czerwca także najlepiej smakujący! I to nie tylko w naszej opinii, ale także w opinii szefów kuchni wyróżnionych gwiazdką Michelin, którzy przyznali mu nagrodę.🏆

Superior Taste Award, główna nagroda za wybitny smak, została przyznana solonemu karmelowi FiberShake podczas International Taste Institute 2022 w Brukseli. Koktajl, który jest dostępny na rynku od zaledwie kilku lat i zapewnia dzienną dawkę błonnika potrzebną do zdrowej diety, był degustowany przez prawie 200 szefów kuchni z 20 krajów, w tym wiele gwiazd nagrodzonych gwiazdkami Michelin i Bocuse d'Or, w ślepym teście zgodnie z surowymi zasadami konkursu.

Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży spożywczej, przyznawana przez Międzynarodowy Instytut Smaku (International Taste Institute) - podobnie jak przewodnik Michelin - w celu zaprezentowania potraw oferujących wyjątkowe doznania kulinarne.

W skład 200-osobowego jury pochodzącego z 20 krajów weszli tacy profesjonalni luminarze, jak Alain Nonnet (2 gwiazdki Michelin), Gaetano Raguni (włoski zwycięzca Bocuse d'Or 2017) i Bernard Vaussion (szef kuchni prezydenta Republiki Francuskiej).

Członkowie jury posiadają łącznie aż 86 gwiazdek Michelin. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj:


Jesteśmy szczególnie zadowoleni, ponieważ ten konkurs nie dotyczy zasadniczo zdrowej żywności. Produkty takie jak truflowa oliwa z oliwek lub trufle czekoladowe są zwykłymi zwycięzcami.

Era "zdrowe jedzenie nie może być pyszne" dobiegła końca. 🙋🏼‍♂️🙋🏼‍♀️

Jeśli więc nadal wahasz się, czy wypróbować FiberShake, a ponad 1000 pozytywnych opinii klientów Cię nie przekonało, mamy nadzieję, że recenzje 200 najlepszych szefów kuchni Cię przekonają! 😊


Naszym celem przy tworzeniu activé FiberShake było zaoferowanie zdrowego i szybkiego w przygotowaniu posiłku bez kompromisów w kwestii smaku. Opinia jury złożonego z międzynarodowych ekspertów potwierdziła, że osiągnęliśmy nasz cel. Nasi konsumenci mogą teraz cieszyć się błonnikiem, który wspomaga zdrowe trawienie w wyjątkowym, pysznym smaku.

Śledź nas na Instagramie!

Dołącz do nas na Instagramie, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych wiadomości. Mamy już ponad 13 tysięcy followersów.

 

Koszyk

Zamknij