Elementarz FiberShake - zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych konsumentów

Elementarz FiberShake - zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych konsumentów - activefibershake

Jeśli masz zamiar po raz pierwszy spróbować FiberShake, prawdopodobnie będziesz mieć wiele pytań dotyczących tego, czego możesz się spodziewać. Nawet jeśli jesteś regularnym użytkownikiem, możesz nie wiedzieć, że oprócz dobrego trawienia, a może nawet utraty wagi, FiberShake zawdzięczasz również zdrowe, lśniące włosy.

 

1. 👩‍🍳 JAK TO ZROBIĆ?

 1. 1. Odmierzyć 200 ml wody, mleka lub mleka roślinnego do FiberShaker i wsypać zawartość saszetki.
 1. 2. Nałożyć górną część i wstrząsać przez 10 sekund zdecydowanym ruchem, tak aby płyn uderzył w górną część shakera i uzyskać efekt bez grudek.
 1. 3. Następnie można go wypić.
 1. 4. Jeśli wolisz zrobić z niego pudding, odczekaj 4 minuty, aż dobroczynne włókna zgęstnieją, tworząc gładki, kremowy deser.

2. 😋 JAK KONSUMOWAĆ?

 1. 1. W porannym pośpiechu: samodzielnie, jako śniadanie gotowe w kilka sekund.
 1. 2. W bardziej odpowiednich momentach - z niespodzianką:

  a) Czekoladowo-kokosowy przysmak: przygotuj czekoladowy koktajl FiberShake z mlekiem kokosowym i posyp wiórkami kokosowymi przed spożyciem.
 1. Csokis FiberShake kókuszchips-szel
  b) Owsianka: Wymieszaj 1 saszetkę waniliowego FiberShake, 50 g płatków owsianych i 200 ml mleka, a następnie podgrzej do wrzenia. Doprawić cynamonem, owocami lub nasionami.Vaníliás FiberShake zabkása
 2. +1) Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących przygotowań, śledź nas na Instagramie!

❗Ważne! Wypij szklankę wody po spożyciu, aby jeszcze bardziej napęcznieć błonnik, dzięki czemu poczujesz się najedzony na dłużej.

3. 👀 CZEGO DOŚWIADCZYSZ PO SPOŻYCIU FIBERSHAKE

 1. 1. PIERWSZE 1-2 RAZY
  Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do regularnego przyjmowania błonnika, możesz zauważyć zmiany w trawieniu przez 2-3 dni.

  Głodujące wcześniej pożyteczne bakterie jelitowe otrzymują wystarczającą ilość pożywienia, co może prowadzić do powstawania gazów i innych objawów trawiennych, których nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.
  Nie ma się czym martwić, oznacza to, że flora jelitowa zaczęła się odbudowywać.

  Gdy tylko dobre bakterie we florze jelitowej przyzwyczają się do spożywania odpowiedniej ilości błonnika i zaczną wracać do zdrowej równowagi, objawy te szybko znikną, a Ty pozostaniesz z dobrze funkcjonującym układem trawiennym z żywokostem.
 1. 2. W DŁUŻSZEJ PERSPEKTYWIE

  Korzystne działanie przeczyszczające błonnika w jelicie cienkim i grubym pomoże wyeliminować wszelkie wcześniejsze dolegliwości trawienne i wzdęcia w dłuższej perspektywie. Równowaga flory jelitowej może zostać przywrócona.

4.🍃  DLACZEGO WŁOŻYLIŚMY TO, CO WŁOŻYLIŚMY DO KOKTAJLU WŁÓKNISTEGO?

   1. 1. Łuska nasion babki lancetowatej:
    a) Wysoka zawartość błonnika oznacza, że jest to wolno wchłaniający się węglowodan, pomagający utrzymać stabilny poziom cukru we krwi podczas trawienia.
    b) Dzięki detoksykującemu działaniu błonnika, jelita są oczyszczane, a składniki odżywcze zawarte w spożywanym pokarmie są łatwiej wchłaniane, co poprawia trawienie.
    c) Daje uczucie sytości, więc może być również przydatnym towarzyszem podczas diety, a także łagodzi błony śluzowe i wiąże kwas żołądkowy.

   1. 2. Słodziki pochodzenia naturalnego:
    Dzięki erytrytolowi i stewii spożywasz słodziki naturalnego pochodzenia, które można spożywać bez skutków ubocznych i nieprzyjemnego posmaku i zawierają 0 kcal przyswajalnych węglowodanów.

   1. 3. Krzemionka (dwutlenek krzemu):
    Odgrywa ważną rolę we wzroście i sile włosów i paznokci, a także zapewnia promienną skórę. Ponadto poprawia krążenie limfatyczne i jest korzystny dla jelit.

   1. 4. Inulin:
    Inulina jest prebiotykiem, który jest niezbędny do przetrwania pożytecznych bakterii, zwanych probiotykami, które odżywiają komórki jelita cienkiego.

  1. 5. Białko serwatkowe:
   Białko jest jednym z 3 głównych składników odżywczych - obok węglowodanów i tłuszczu - które przyczyniają się do utrzymania masy mięśniowej i prawidłowej struktury kości. Białko serwatkowe jest najlepiej przyswajalnym białkiem, a także zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, budulce białek, niezbędne dla ludzkiego organizmu.


  Mamy nadzieję, że to krótkie podsumowanie okazało się przydatne. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami przez e-mail lub Instagram! 🙂


  🤩Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami, czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Śledź nas na Instagramie!

  Dołącz do nas na Instagramie, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych wiadomości. Mamy już ponad 13 tysięcy followersów.

   

  Koszyk

  Zamknij